نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: رابطه دوستی و همکاری

1412
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه دوستی و همکاری

سلام من ترم دوم مهندسی هستم و در مورد ارتباطم با سه نفر سوال داشتم. دو نفرشون ادمایی هستن که باهاشون رفت و امد دارم ویکیشون ادمیه که تا حالا ندیدمش و از من هم سنش نزدیک هفت هشت سالی بیشتره. من یه رفیق دارم که کامپیوتر میخونه و باهاش خیلی صمیمی هستم و هر جا میریم باهمیم. ادم خوبیه و شخصیتش تا حدی مثل خودمه. این رفیقم میگه که چند سال دیگه میخواد لیسانسش رو بگیره و بره پیش عموش تو المان کار کنه. ازش در مورد برنامه اینده اش پرسیدم که برنامه ای داری برای خوندن مقطع بالاتر یا نه؟ گفت مطمعن نیستم ولی احتمال زیاد نه. من بهش گفته بودم که من میخوام تو اینده از کمکت برای هوش مصنوعی استفاده کنم گفت مشکلی نیست ولی جواب واضحی نداد که منطقیه چون معلوم نیست تو اینده چطور بشه. الان سوالم اینه که من انتظارم از این دوستی بعده اینکه ایشون رفت المان چطور باشه. من برنامه ای برای تغییر مکانم ندارم و میخوام مسترز و دکترام و بعده اون رو اینجا ادامه بدم. یعنی با خودم میگم اینده که لازم میشه همدیگه رو میبینیم و همکاری میکنیم. ولی چون گفته شاید اصلا مسترز ادامه نده و چیزی مرتبط با نیاز اینده من نخونه حس میکنم یکم باید طرز فکرم رو عوض کنم. در مورد نگه داشتن دوستی تا اخر که این جاش میمونه مشکلم همکاری بعده رفتنه ایشون هست.

سوال دومم در مورد یه خانمی هست که هم رشته ای هستیم و ایشون هم قراره چند ماه دیگه برن یه کشور دیگه. من از ایشون خوشم اومده و از رفتارشون اینطور فهمیدم که ایشون هم از من خوششون اومده. مشکلم اینجا هم مثل مشکل بالاییه. در مورد این که قصد دارن برن جای دیگه من مشکلی ندارم میشه دوست بشم و اینده هم همکاری کنیم ولی مشکل اصلیم اینه که توی کلاسا اصلا فعاال نیستن و من ندیدم یه بار دستشون رو بلند کنن سوال بپرسن یا سوالی رو جواب بدن. نمیدونم مشکل چیه. چطور توضیح بدم که بهتر متوجه بشین.. یعنی منظورم اینه که دوستشون دارم ولی میترسم در حدی که منظورمه خودشون رو نکشن بالا و این چیزی که منو مردد کرده برای دادن پیشنهاد دوستی. من دوستام همشون ادمای خیلی درس خونی هستن و تجربه دوستی با ادمای غیر درس خون ندارم ولی در عین حال به دوستی متمایل هستم.

سوال سومم در مورد یه خانمی هست که فقط توی اینترنت باهاشون حرف میزنم و از من سنشون بیشتره و تو ایران هستن ولی کاملا ذهنیاتمون فرق داره و من متوجه شدم که ایشون تمایلی برای عمیق تر شدن این رابطه ندارن و فقط در حد صحبت کردن عادی دوست دارن ادامه بدن ولی من کاملا از این حالت بدم میاد. گاها متوجه میشم که کاملا بی تمایل هستن به این رابطه ولی به خاطر وابستگی نمیتونن کاری بکنن. چند روز پیش یه کار افرین رو دیدم و باهاشون صحبت کردم و قرار این شد که یه کارایی بکنم و تو این راه میتونم با این خانم که گفتم باهاشون همکاری داشته باشم. ولی مشکل اینجاست که اصلا ایشون نمیخواد رابطه عمیق باشه و طرز فکرامون هم کاملا باهم فرق داره و ایشون این روابط رو و صمیمی تر شدن بیشتر رو بد میدونن. ایشون خیلی به من راهنمایی کردن و دراین باره ممنونم ولی اصلا به حرفام و راهنمایی هایی که من میکنم چون مذهبی هستن گوش نمیدن و میگن که حالم خوب نیست و تو این مورد به خصوص کاری از دستم برنمیاد و میخوام که رابطه تموم بشه. ولی نمیدونم چطور این رو به ایشون بگم با توجه به این که احساسی هستن ولی در عین حال این خواسته خود ایشون هم هست این رو حس میکنم. به ایشون بی اعتماد هستم چون خودشون هم قصدشون رو از این رابطه نمیدونن.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه دوستی و همکاری

ممنون میشم اگه پاسخ به مشکلم رو فقط توسط افراد متخصص دریافت کنم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42060
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سوالات زیاد بود نخوندم
    فقط بخش اول: به هیچ عنوان ایران دکترا نگیر. هوش مصنوعی رشته تاپ و خیلی سختیه کلا و خواهانش در ایران نیست در خارج کشور هست و اگر دانشگاه امیرکبیر مدرک بگیری و کلی تلاش کنی میتونی درخواست همکاری بدی به کشورای خارجی... اما از لیسانس همونجا بخون
    در کل روی تحصیل توی این مملکت حساب باز نکن تهش اینه بری اسنپ یا فرار مغزها

4. کاربران زیر از ali2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه اصلا من تو ایران نیستم که بخوام مدرکشون رو بگیرم رشته ی من کامپیوتر نیست ولی با کامپیوتر مرتبطه تا حدودی. من خودم درسای کامپیوتر رو هم میخونم ولی دوست و همکار مهندس کامپیوتر داشتن خیلی کمک میکنه و هوش مصنوعی خودش یه بحث عمیق و پیچیده هست و تنها خوندنم کمک زیادی نمیکنه. بقیه موارد رو توی سوالام گفتم اون بالاها.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan202 نمایش پست ها
    سلام من ترم دوم مهندسی هستم و در مورد ارتباطم با سه نفر سوال داشتم. دو نفرشون ادمایی هستن که باهاشون رفت و امد دارم ویکیشون ادمیه که تا حالا ندیدمش و از من هم سنش نزدیک هفت هشت سالی بیشتره. من یه رفیق دارم که کامپیوتر میخونه و باهاش خیلی صمیمی هستم و هر جا میریم باهمیم. ادم خوبیه و شخصیتش تا حدی مثل خودمه. این رفیقم میگه که چند سال دیگه میخواد لیسانسش رو بگیره و بره پیش عموش تو المان کار کنه. ازش در مورد برنامه اینده اش پرسیدم که برنامه ای داری برای خوندن مقطع بالاتر یا نه؟ گفت مطمعن نیستم ولی احتمال زیاد نه. من بهش گفته بودم که من میخوام تو اینده از کمکت برای هوش مصنوعی استفاده کنم گفت مشکلی نیست ولی جواب واضحی نداد که منطقیه چون معلوم نیست تو اینده چطور بشه. الان سوالم اینه که من انتظارم از این دوستی بعده اینکه ایشون رفت المان چطور باشه. من برنامه ای برای تغییر مکانم ندارم و میخوام مسترز و دکترام و بعده اون رو اینجا ادامه بدم. یعنی با خودم میگم اینده که لازم میشه همدیگه رو میبینیم و همکاری میکنیم. ولی چون گفته شاید اصلا مسترز ادامه نده و چیزی مرتبط با نیاز اینده من نخونه حس میکنم یکم باید طرز فکرم رو عوض کنم. در مورد نگه داشتن دوستی تا اخر که این جاش میمونه مشکلم همکاری بعده رفتنه ایشون هست.

سوال دومم در مورد یه خانمی هست که هم رشته ای هستیم و ایشون هم قراره چند ماه دیگه برن یه کشور دیگه. من از ایشون خوشم اومده و از رفتارشون اینطور فهمیدم که ایشون هم از من خوششون اومده. مشکلم اینجا هم مثل مشکل بالاییه. در مورد این که قصد دارن برن جای دیگه من مشکلی ندارم میشه دوست بشم و اینده هم همکاری کنیم ولی مشکل اصلیم اینه که توی کلاسا اصلا فعاال نیستن و من ندیدم یه بار دستشون رو بلند کنن سوال بپرسن یا سوالی رو جواب بدن. نمیدونم مشکل چیه. چطور توضیح بدم که بهتر متوجه بشین.. یعنی منظورم اینه که دوستشون دارم ولی میترسم در حدی که منظورمه خودشون رو نکشن بالا و این چیزی که منو مردد کرده برای دادن پیشنهاد دوستی. من دوستام همشون ادمای خیلی درس خونی هستن و تجربه دوستی با ادمای غیر درس خون ندارم ولی در عین حال به دوستی متمایل هستم.

سوال سومم در مورد یه خانمی هست که فقط توی اینترنت باهاشون حرف میزنم و از من سنشون بیشتره و تو ایران هستن ولی کاملا ذهنیاتمون فرق داره و من متوجه شدم که ایشون تمایلی برای عمیق تر شدن این رابطه ندارن و فقط در حد صحبت کردن عادی دوست دارن ادامه بدن ولی من کاملا از این حالت بدم میاد. گاها متوجه میشم که کاملا بی تمایل هستن به این رابطه ولی به خاطر وابستگی نمیتونن کاری بکنن. چند روز پیش یه کار افرین رو دیدم و باهاشون صحبت کردم و قرار این شد که یه کارایی بکنم و تو این راه میتونم با این خانم که گفتم باهاشون همکاری داشته باشم. ولی مشکل اینجاست که اصلا ایشون نمیخواد رابطه عمیق باشه و طرز فکرامون هم کاملا باهم فرق داره و ایشون این روابط رو و صمیمی تر شدن بیشتر رو بد میدونن. ایشون خیلی به من راهنمایی کردن و دراین باره ممنونم ولی اصلا به حرفام و راهنمایی هایی که من میکنم چون مذهبی هستن گوش نمیدن و میگن که حالم خوب نیست و تو این مورد به خصوص کاری از دستم برنمیاد و میخوام که رابطه تموم بشه. ولی نمیدونم چطور این رو به ایشون بگم با توجه به این که احساسی هستن ولی در عین حال این خواسته خود ایشون هم هست این رو حس میکنم. به ایشون بی اعتماد هستم چون خودشون هم قصدشون رو از این رابطه نمیدونن.
    سلام بهتر بود یه مقدار واضحتر توضیح میدادین سوالاتون دقیقا چی هستن

در مورد سوال اول که اگه نگرانیتون واسه حفظ دوستی شما با دوستتون بعد از المان رفتن ایشونه که فعلا اصلا معلوم نیست ایشون بره یا نره
    یه اشاره ای کرده به برنامه ایندش و رفتن پیش عموش که ممکنه بعدا نظرش تغییر کنه
    بنابراین بهتره که در زمان حال زندگی کنین

در مورد سوال دوم هم اگه ایشون رو واقعا دوست داشته باشین میزان درس خون بودنش اونقدرها واستون اهمیت نداره
    چون خاصیت علاقمندی بین دختر و پسر اینه که خیلی از مسایل رو در ذهن ادم پوشش میده و باعث نادیده گرفتنشون میشه
    وقتی شما تاکید بر میزان انگیزه درسی و مشارکت کلاسی ایشون دارین پس احتمالا علاقه انچنان قابل توجهی به ایشون ندارین
    اگه فکر میکنین اون دختر اونقدرها ذهنتونو مشغول نکرده که خب میتونین فراموشش کنین و دنبال یه دوست دختر درس خون و اهل علم باشین و اگه فکر میکنین واقعا ذهنتونو مشغول کرده خب اگه رابطه دوستی برقرار کنین میتونین تا حدودی انگیزه درس رو در ایشون ایجاد کنین
    بهرحال ایشون دانشجوئه و تمایل به علم داره
    حالا اگه یه مقدار ضعیفتر از شماست میتونین تقویتش کنین و کار سختی نیست

در مورد سوال سوم هم کسی که با شما راحت نیست و به شما علاقه ای نشون نمیده و فقط یه رابطه سرد و سطحی اینترنتی داره اصلا نیاز نیست واسه ایشون دغدغه ای داشته باشین
    به خصوص که میفرمایین به ایشون بی اعتماد هم هستین پس حتی نمیتونه کیس مناسب همکاری با شما باشه
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون بابت نظرتون. نه میدونین من اعتقاد شخصیم اینه که میگم زمانی که چشم بسته ادمارو دوست داشتیم یه زمان خاصی داشت و الان رد شده. الان بیشتر دنبال دوستی هستم که اخرش به همکاری چیزی ختم بشه و باعث پیشرفت بشه هم درسی هم از لحاظ دوستیه. یعنی برام مهمه که شخصی که باهاش صحبت میکنم و دوست هستم اینده اش چطوره. در مورد سوال اولم بله شاید تو ظاهر طوری که شما میفرمایین باشه ولی چون با شناختی که ازش پیدا کردم میدونم که این رفیقم بیشتر ادم کار هست تا ادامه تحصیلات. نه دوستیمون سرجاش اونو گفتم که تا اخر هست واقعا ادم خوبی هست ولی سوالم در مورد سطح انتظارم از این رفیقم هست بعده رفتنش به المان. میگم که اصلا انتظاری ازش در مورد اینده و همکاری تو پروژه ها و ... داشته باشم یا نه.

در مورد سوال دومم چرا دوستشون دارم برای همین هست که میگم برام مهمه که چقدر فعاله. شاید این طرز دوست داشتن من و اعتقادم با معنی دوست داشتن فرق داشته باشه. ولی دارم به این موضوع فکر میکنم که مشکلی نیست برم بهش پیشنهاد دوستی بدم چون حداقلش میتونیم همکار باشیم و از کمک هم استفاده کنیم. درسته بعدا ایشون یه نقطه دنیا منم یه جا دیگه ولی شاید یه روزی تونستیم همکاری و رفت و امد داشته باشیم. بله چیزی که میفرمایین درسته در مورد کمک کردن تو درس خوندن. این اخریا من دقت کردم ایشون میخوان که سعی کنن بیشتر بخونن و فعال باشن فقط شاید محرک چیزی میخوان که من میتونم کمک کنم در این باره.

در مورد سوال سوم هم که شکی نیست و همینطوره و منم همین کارو میکنم. ممنونم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

ممنون بابت نظرتون. نه میدونین من اعتقاد شخصیم اینه که میگم زمانی که چشم بسته ادمارو دوست داشتیم یه زمان خاصی داشت و الان رد شده. الان بیشتر دنبال دوستی هستم که اخرش به همکاری چیزی ختم بشه و باعث پیشرفت بشه هم درسی هم از لحاظ دوستیه. یعنی برام مهمه که شخصی که باهاش صحبت میکنم و دوست هستم اینده اش چطوره. در مورد سوال اولم بله شاید تو ظاهر طوری که شما میفرمایین باشه ولی چون با شناختی که ازش پیدا کردم میدونم که این رفیقم بیشتر ادم کار هست تا ادامه تحصیلات. نه دوستیمون سرجاش اونو گفتم که تا اخر هست واقعا ادم خوبی هست ولی سوالم در مورد سطح انتظارم از این رفیقم هست بعده رفتنش به المان. میگم که اصلا انتظاری ازش در مورد اینده و همکاری تو پروژه ها و ... داشته باشم یا نه.

در مورد سوال دومم چرا دوستشون دارم برای همین هست که میگم برام مهمه که چقدر فعاله. شاید این طرز دوست داشتن من و اعتقادم با معنی دوست داشتن فرق داشته باشه. ولی دارم به این موضوع فکر میکنم که مشکلی نیست برم بهش پیشنهاد دوستی بدم چون حداقلش میتونیم همکار باشیم و از کمک هم استفاده کنیم. درسته بعدا ایشون یه نقطه دنیا منم یه جا دیگه ولی شاید یه روزی تونستیم همکاری و رفت و امد داشته باشیم. بله چیزی که میفرمایین درسته در مورد کمک کردن تو درس خوندن. این اخریا من دقت کردم ایشون میخوان که سعی کنن بیشتر بخونن و فعال باشن فقط شاید محرک چیزی میخوان که من میتونم کمک کنم در این باره.

در مورد سوال سوم هم که شکی نیست و همینطوره و منم همین کارو میکنم. ممنونم
    سوال سوم که خودتون به بهترین جواب رسیدین

سوال دوم هم بله هیچ مشکلی نیست به ایشون پیشنهاد دوستی بدین و اتفاقا میتونه محرکی واسه بهتر درس خوندنشم باشه
    مخصوصا که انگیزشم داره

سوال اول هم نیاز به زمان داره و فعلا نمیشه پیش بینی دقیقی داشت
    زمان مشخص میکنه که اره یا نه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرم بهتره که در مورد اون رفیقم انتظاری ازش نداشته باشم چون شرایط اصلا معلوم نیست و همین دوستی رو بدون فکر کردن به همکاری ادامه بدم و اگه شد و یه زمانی کارمون طوری پیش رفت که تونستیم همکاری کنیم که هیچ ,اگه نشد که باز هم رفیقیم. در مورد اون خانم که سنش از من بیشتر بود بله همونطور که شما گفتین عمل میکنم
    خیلی ممنون مشکل حل شد الان.

10. کاربران زیر از ehsan202 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من تو این مدت که گذشت چند کار کردم. اوله اول میخوام در مورد این سوال سومم بگم. خیلی دوست داشتم که خودشون هم میدونستن که دیگه تمایلی به ادامه دادن این نوع دوستی ندارم نه صمیمیتی نه برنامه ای نه تعهد خاصی و نه اعتقاد به دوست بودن و نه چیز دیگه به جز وابستگی و دیگه لازم نمیشد چیزی بگم. خیلی خیلی در مورد سوالای دوم و سومم با رفیقام صحبت کردم و در اخر همه چی رو بر عکس کردم و سعی کردیم که وقتمون رو بیشتر باهم مشغول درس خوندن بگذرونیم و واقعا عالی بود یعنی فوق العاده بود. اونقدر ذهنم ازاد شد که درسهای ترمای اینده رو هم میخونم و از وقتم همه حا خوب استفاده میکنم. راجب اون خانم که میگفتم پیشنهاد دوستی بدم یا نه, که قرار بر این شد که انجام ندم چون عملکرد خوبی که الان دارم و خیلی مدت براش زحمت کشیدم نمیخوام اینطوری از دست بدم. ایشون هم بهتره خودشون رو بکشن بالا. من با ایشون که حرف میزدم متوجه شدم که تعریف هامون و دیدمون کاملا فرق داره و اگه باهم باشیم مشکل پیش میاد. در مورد سوال اولم و رفقای دیگه ام, الان فقط و فقط با همتراز های خودم ارتباط عمیق دارم و دوست دارم تو اینده از دوستیشون هم استفاده کنم.من اعتقاد شخصیم تو این دو سوال دومی و سومی اینه که اونقدر صیمیمی باشن و عمیق مثل دو رفیق دوست داشته باشن که من از لذت بخش ترین سرگرمی خودم یعنی درس خوندنم بتونم بزنم چون منم دارم ریسک میکنم یا حداقل باهم بخونیم و باهم بریم جلو و حرف همو گوش کنیم.
    ویرایش توسط ehsan202 : 11-25-2019 در ساعت 10:30 PM

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باور نمیکنین از وقتی که با یکی از رفقام در مورد سوال سومم پرسیدم و بهم گفت که نه اینطوری نمیشه و فراموشش کن چقدر فکرم ازاد شده و چقدر پیشرفت کردم خیلیییییییییییییییییی

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

من تو این مدت که گذشت چند کار کردم. اوله اول میخوام در مورد این سوال سومم بگم. خیلی دوست داشتم که خودشون هم میدونستن که دیگه تمایلی به ادامه دادن این نوع دوستی ندارم نه صمیمیتی نه برنامه ای نه تعهد خاصی و نه اعتقاد به دوست بودن و نه چیز دیگه به جز وابستگی و دیگه لازم نمیشد چیزی بگم. خیلی خیلی در مورد سوالای دوم و سومم با رفیقام صحبت کردم و در اخر همه چی رو بر عکس کردم و سعی کردیم که وقتمون رو بیشتر باهم مشغول درس خوندن بگذرونیم و واقعا عالی بود یعنی فوق العاده بود. اونقدر ذهنم ازاد شد که درسهای ترمای اینده رو هم میخونم و از وقتم همه حا خوب استفاده میکنم. راجب اون خانم که میگفتم پیشنهاد دوستی بدم یا نه, که قرار بر این شد که انجام ندم چون عملکرد خوبی که الان دارم و خیلی مدت براش زحمت کشیدم نمیخوام اینطوری از دست بدم. ایشون هم بهتره خودشون رو بکشن بالا. من با ایشون که حرف میزدم متوجه شدم که تعریف هامون و دیدمون کاملا فرق داره و اگه باهم باشیم مشکل پیش میاد. در مورد سوال اولم و رفقای دیگه ام, الان فقط و فقط با همتراز های خودم ارتباط عمیق دارم و دوست دارم تو اینده از دوستیشون هم استفاده کنم.من اعتقاد شخصیم تو این دو سوال دومی و سومی اینه که اونقدر صیمیمی باشن و عمیق مثل دو رفیق دوست داشته باشن که من از لذت بخش ترین سرگرمی خودم یعنی درس خوندنم بتونم بزنم چون منم دارم ریسک میکنم یا حداقل باهم بخونیم و باهم بریم جلو و حرف همو گوش کنیم.
    خوشحالم که ذهنتون ازین دغدغه ها ازاد شده
    سوال سوم که باهم صحبتشو کرده و به همین نتیجه رسیده بودیم و خودتونم مدنظرتون بود که تمایلی به ادامه دادن این مدل دوستی ندارین
    در کل دوستیهای صرفا مجازی ارزش انچنانی ندارن مگر در موارد استثنایی الباقی اصلا مورد اعتماد نیستن
    مثلا طرف دختره خودشو پسر جا میزنه یا بالعکس!
    طرف یه کارگر اخراجی ۴۰ ساله س خودشو یه بچه دبیرستانی معرفی میکنه
    یا بچه فسقلیه خودشو رییس اداره اب و فاضلاب معرفی میکنه
    دوزار پول تو جیبش نیست و تیغ زنی میکنه اما خودشو مایه دار معرفی میکنه
    پولداره اما خودشو بدبخت و محتاج و نیازمند کمک معرفی میکنه
    چون ارتباط مجازی محصور به چندتا کد هستش و هیچگونه احراز هویتی حتی در اولیه ترین حد و اندازش انجام نمیشه درنتیجه هیچ اعتباری هم نداره
    بنظرم ارتباط مجازی فقط وقتی ارزش داره که شخص رو قبلا بیرون دیده و شناخته باشی و ایمیل یا یوزرنیمی چیزی از خودش بده که به عنوان یه ارتباط مکمل ازش استفاده کنی

سوال دومی هم وقتی پی بردین تعریفها و دیدگاههاتون باهم فرق دارن دیگه واقعا دلیلی واسه استارت رابطه وجود نداره
    شاید اگه در درسهاش نیاز به کمک داشته باشه به شما رجوع کنه وگرنه بقول خودتون شروع همچی رابطه ای باعث مشکلات میشه

کلا اگه از ابتدا کشش و گرایش وجود داشته باشه خودبخود جذب همدیگه میشین و وقتی شما مایل نیستین یعنی کشش و جاذبه ای به اون معنا وجود نداره

و اما سوال اولتون راستش دقیقا متوجه نشدم به چه نتیجه ای رسیدین
    چون در پستهای قبلی ذهن شما درگیر اینده رابطه کاریتون بعد از خارج رفتن دوستتون و سطح توقعات شما از ایشون بود
    یعنی الان پی بردین که بعد از مهاجرتش چه میزان باید ازش توقع داشته باشین؟
    اگرچه من هنوزم فکر میکنم درحال حاضر نمیشه چشم انداز این شکلی از اینده داشت
    اهداف و خواستهای ادمها با گذر زمان تغییر میکنن و گاهی این تغییر بقدری پررنگه که کل برنامه های فعلی ادمها رو تحت الشعاع قرار میده
    گاهی ممکنه اون ادمی که خیلی حسابها بر اون باز کرده بودیم چنان تحت تاثیر زمان یا تغییر موقعیتش تغییر موضع بده که تموم حسابهای ما نقش بر اب بشه و البته گاهی هم برعکس..
    بنابراین بنظرم بایستی فقط گوشه چشمی به اینده داشت اما در زمان حال زندگی کرد
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

باور نمیکنین از وقتی که با یکی از رفقام در مورد سوال سومم پرسیدم و بهم گفت که نه اینطوری نمیشه و فراموشش کن چقدر فکرم ازاد شده و چقدر پیشرفت کردم خیلیییییییییییییییییی

سلام
    یعنی خودتون نمیتونستین متوجه بشین که کسی که بهش اعتماد ندارین و رابطه اینترنتی وبرخورد یخی باهاتون داره اونقدر حائز توجه نیست که بخواین بهش خیلی فکر کنید

ودرضمن دوستی هاتون رو حتما در مسیر تحصیلات قرار ندین یعنی بیان کردین با کسی دوست میشین که درسش خوب باشه وهم مسیر شما منظورم اینه که سعی کنید دوستی عاطفی رو تجربه کنید به جدای مسائل کار ی ودرسی

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله این درسته واقعا خودمم نمیتونم تو مجازی اعتماد کنم. اصلا اون ادمی که باهاش حرف میزنم چه شکلی هست چه شخصیتی داره و ... یه ادم چطورمیتونه یه عمر با یکی توی اینترنت دوست باشه بدون اینکه کنجکاو باشه که در واقعیت چطوره؟ اصلا با عقل جور در نمیاد.در مورد سوال اولم. من یه کار کردم. به جای اینکه فکرم پیش این باشه که در اینده چطور میتونم از توانایی دوستام استفاده کنم سعی میکنم اون توانایی های لازم رو از الان تمرین کنم و دوستام هم کمکشون کنم تا سریعتر پیشرفت کنن.
    بله زندگی کردن تو لحظه بهترین چیزی هست که یه ادم میتونه داشته باشه

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه بحث بحثه ریسک کردنه. ریسک کردن رو دوست دارم برخورد با ادمای مختلف فکرای مختلف. من که از اول شناخت خوبی از ایشون نداشتم بعدا کم کم شناختمشون. اره این درسته یه رابطه عاطفی به قول شما چلنجینگ هست. من توی همچین رابطه ای تا میتونم ذهن رو میذارم کنار و فقط با دل میرم جلو. خودم اینو تجربه کردم میدونم دقیقا چی میگین این حسه واقعا خیلی خوبه. اینم تحربه داشتم. این که ادم مقابلت نیاز هاشو متوجه بشی و از لحاظ احساسی درکش کنی و دوستش داشته باشی این هوش عاطفی بالایی میخواد خود همین چلنجینگ میشه این حالتو خیلی دوست دارم ولی اونم به وقتش و با ادمای درستش. نه دوستی با همجنسم منظورم بود که در راستای درسی هست. دوستی با جنس مخالفم بهش چارچوب خاصی ندادم و سعی کردم اصلا به درس ربط ندم ولی بعضی ویژگی های خاص مثل چقدر تلاش میکنه تو زندگیش و شخصیتش چطوره و برخورد کلیش چطوره. شاید توی همین سوال دوم مشکل بیشتر این بود که ایشون خیلی تنبل تشریف داشتن و تلاش نمیکردن منم نمیخواستم خودم رو اینطوری بندازم تو با باتلاق.

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42388
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب الان مشکل خاصی وجود نداره. در این حد متوجه شدم که دوستی با این شرایط خوب نیست. خودم رفیق خیلی صمیمی از جنس مخالفم دارم خیلی وقتا باهمیم ولی دوست دارم که یه جمعی هم از دوستای جنس مخالفم داشته باشم ولی خب گاها همه چی درست پیش نمیره ولی سعی میکنم بیشتر تلاش کنم الان و برم سراغ ادمای دیگه. یکی نشد یکی دیگه. شاید اصل سوال پرسیدنم مربوط میشد به همین سوال سومم که اونم حل شد. ممنونم از دوستایی که کمک کردن و ممنون از سایت خوبتون موفق باشین

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

خب الان مشکل خاصی وجود نداره. در این حد متوجه شدم که دوستی با این شرایط خوب نیست. خودم رفیق خیلی صمیمی از جنس مخالفم دارم خیلی وقتا باهمیم ولی دوست دارم که یه جمعی هم از دوستای جنس مخالفم داشته باشم ولی خب گاها همه چی درست پیش نمیره ولی سعی میکنم بیشتر تلاش کنم الان و برم سراغ ادمای دیگه. یکی نشد یکی دیگه. شاید اصل سوال پرسیدنم مربوط میشد به همین سوال سومم که اونم حل شد. ممنونم از دوستایی که کمک کردن و ممنون از سایت خوبتون موفق باشین

سلام عزیز

زیر هر پست که دوستان بهت send میکنن چند گزینه هست
    با لمس یا کلیک کردن روی گزینه نظرت چیه میتونی نقل قل بگیری وجواب کاربر مورد نظرت رو بدی
    این شکلی وقتی چند جواب رو طی چند پُست send میکنی هرکدوم متوجه میشن کدوم جواب رو براشون در نظر گرفتی

موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)